PopisPOŽADUJEME: VŠ vzdělání (zaměření na potraviny výhodou), dobrá znalost AJ slovem i písmem, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, kreativita, schopnost přinášet nové nápady, technický přehled, komunikační dovednosti (spolupráce s českými i zahraničními partnery), týmový hráč
NÁPLŇ PRÁCE: vyhledávání nových technologií a zavádění do praxe, inovace stávajících výrobků, tvorba příslušné dokumentace, zodpovědnost za spolupráci na vývojových projektech
NABÍZÍME: zázemí silné mezinárodní společnosti, platové podmínky odpovídající dané pozici, odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jistotu perspektivního zaměstnání, spolupráce na dobu neručitou
NÁSTUP: dle dohody

V případě zájmu zašlete profesní ŽIVOTOPIS k rukám asistentky Tyrpeklové NEJPOZDĚJI do 31.8.2019.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHoražďovice, Strakonická 946, PSČ 341 01 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-07T02:19:18

Společnost

LYCKEBY CULINAR a.s.
  • LYCKEBY CULINAR a.s.
  • Kontakt : Ivana Tyrpeklová
  • Telefon : +420 376 532 244,603 181 696
  • E-mail : ivana.tyrpeklova@culinar.cz
  • Adresa : Horažďovice, Strakonická 946, PSČ 341 01

Klíčová slova

profesní

spolupráce

společnosti

pozici

dané

odpovídající

podmínky

platové

požadujeme

odborné