Popis*
Pracoviště: Děčín. Pracovní poměr na dobu určitou: zástup za mateřskou dovolenou.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání, min. bakalářského stupně s lesnickým nebo přírodovědným zaměřením, znalost AJ nebo NJ na úrovni běžné komunikace se vztahem k řešené problematice v ochraně přírody, řidičské oprávnění skupiny B, trestní bezúhonnost, zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro výkon státní správy v ochraně přírody - výhodou.
Náplň práce: spolupráce v rámci oddělení při tvorbě strategických dokumentů ochrany přírody (především plány péče pro maloplošná zvláště chráněná území, plán péče pro CHKO Labské pískovce); výkon státní správy na svěřeném úseku, tj. především řešení problematiky se vztahem k lesním ekosystémům (povolování výjimek ze základních ochranných podmínek CHKO, vydávání závazných stanovisek ke schválení lesních hospodářských plánů, atd.); zajišťování ochrany a vyhodnocování stavu lokalit soustavy NATURA 2000 a vydávání stanovisek dle § 45i a 45h zák. č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, v platném znění; zajišťování opatření na podporu cílových druhů dřevin v lesních porostech CHKO (komunikace s vlastníky lesa); monitoring výskytu invazních druhů rostlin a dřevin a organizace opatření na jejich omezení; koordinace lesnického výzkumu na území CHKO Labské pískovce.
Výše platu v závislosti na odborné praxi. Zájem o volné pracovní místo spolu se strukturovaným životopisem zaslat do 17. 9. 2019 na e-mail j.skalova@npcs.cz.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

Správa Národního parku České Švýcarsko
  • Správa Národního parku České Švýcarsko
  • Kontakt : Jiřina Skalová
  • Telefon : +420 412 354 045
  • E-mail : j.skalova@npcs.cz
  • Adresa : Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka

Klíčová slova

chko

přírody

ochraně

odborné

péče

státní

výkon

opatření

druhů

dřevin