PopisVRÁTNÝ/-Á
Náplň práce:
- práce s tabletem na vrátnici (zapisování do tabletu)
- 12h směny
Požadujeme:
- zkušenosti s prací na tabletu
Místo výkonu práce: Obrnice
Benefity: firemní benefity
HLÁSIT SE: Franková M., tel.: 730 529 820 volat v pracovní dny od 8.00 do 20.00 hod., e-mail: kancelar.obrnice@upline.cz - zaslat životopis, osobně po předchozí telefonické domluvě Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěUPLINE CZ s.r.o.-2, Areál nákladového nádraží Obrnice, Obrnice, 435 21 Obrnice Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-26T01:55:55

Společnost

UPLINE CZ s.r.o.
  • UPLINE CZ s.r.o.
  • Kontakt : Franková M.
  • Telefon : +420 730 529 820
  • E-mail : kancelar.obrnice@upline.cz
  • Adresa : UPLINE CZ s.r.o.-2, Areál nákladového nádraží Obrnice, Obrnice, 435 21 Obrnice

Klíčová slova

práce

vrátnýá náplň

telefonické

předchozí

osobně

životopis

zaslat

kancelarobrniceuplinecz

hod

dny