Popisnáplň práce: administrativní činnost spojená s dotačními programy a všeobecná administrativní činnost
Požadujeme:
- znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, Project, práce na internetových portálech)
- znalost anglického jazyka
- organizační schopnosti, spolehlivost a pečlivost
Výhodou:
- praxe v administraci dotačních programů
Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- firemní kurzy anglického jazyka
Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem zaslat strukturovaný životopis. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-18T07:31:20

Společnost

DYNTEC spol. s r.o.
  • DYNTEC spol. s r.o.
  • Kontakt : Helena Zlochová
  • Telefon : +420 608 950 208
  • E-mail : sd@dyntec.cz
  • Adresa : DYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín

Klíčová slova

práce

administrativní

anglického

znalost

náplň

firemní

programů nabízíme

možnost

dalšího

vzdělávání