PopisNáplň práce

Práce na výrobní lince - montáž a kompletace počítačů, testování, balení.

Požadujeme

Manuální zručnost.
Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu.
Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost.
A pokud navíc máte praxi s prací na výrobní lince, máte výhodu!

Nabízíme

Závodní stravování od 6,- Kč.
Smlouvu na dobu neurčitou.
Každoroční navyšování mzdy.
25 dní dovolené.
3000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby.
Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,-
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10000,-
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
Vybavené fitness v areálu společnosti.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

Kdo jsme my?

Jsme Foxconn GROUP, mezinárodní společnost patřící mezi největší světové výrobce na trhu výpočetní a komunikační techniky, umístěna v první desítce největších firem v ČR co do výše obratu. Nabízíme zázemí největšího a nejlepšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji, 2. největšího exportéra a 2. nejlepšího zaměstnavatele v České republice.

Chcete vědět více? Kontaktujte naší personalistku!

Jitka Chudobová
zelená linka: 800 19 20 19
telefon: +420 466 056 543
e-mail: jchudobova@cz.foxconn.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěU Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-19T20:36:11

Společnost

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
  • Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Chudobová
  • Telefon : +420 466 056 543
  • E-mail : jchudobova@cz.foxconn.com
  • Adresa : U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

program

výrobní

lince

největšího

nejlepšího

zaměstnavatele

náplň

komunikační

výpočetní

trhu