PopisPrvní kontakt e-mailem haskova@szslipova.cz nebo telefonicky, PO - PÁ: 7:00 - 13:00 hodin.

Požadujeme:
- alespoň 5 let výkonu ve stejné nebo podobné profesi
- výuční list z řemeslného oboru, např. elektrikář, instalatér, zámečník atp. (Vyhl. 50 výhodou)
- řidičský průkaz skup. B
- manuální zručnost

Náplň práce: drobné opravy a údržba objektu vč. pozemků, obsluha plynové kotelny, řízení školní dodávky.

Zaměstnanecké výhody:
- fond kulturně sociálních služeb, možnost závodního stravování Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace - Lipová 18, Lipová 232/18, Pisárky, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně13800 Kč Mzda maximálně20720 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace
  • Kontakt : Lenka Ing. Hašková
  • Telefon : +420 736 473 677,543 421 545
  • E-mail : haskova@szslipova.cz
  • Adresa : Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace - Lipová 18, Lipová 232/18, Pisárky, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

kotelny

zručnostnáplň

práce

drobné

opravy

údržba

objektu

pozemků

obsluha