PopisNáplň práce: zabezpečování a udržování systému jakosti ve firmě, vedení evidence dokumentů z provedených auditů odběratelů, řešení reklamací.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru, znalost norem ISO 9001 v systému managementu jakosti, znalost měřících a kontrolních postupů, pečlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: nástupní plat 35.000 - 40.000 Kč, po zapracování zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravné (stravenka v hodnotě 118 Kč/den), stabilní pracovní poměr v české společnosti, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: 2 dny dovolené navíc, příspěvek na ŽP, příspěvek na stravné.
Životopisy zasílejte elektronicky: ruzickova@charvat-chs.cz
Místo práce Zbraslavice.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice Mzda minimálně38000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-30T02:13:11

Společnost

CHARVÁT Group s.r.o.
  • CHARVÁT Group s.r.o.
  • Kontakt : Martina Růžičková
  • E-mail : ruzickova@charvat-chs.cz
  • Adresa : Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice

Klíčová slova

příspěvek

práce

poměr

systému

jakosti

znalost

pracovní

zaměstnanecké

benefity

stravné