PopisMísto výkonu práce: Blažimská č.p. 1781/4, Praha 4. Prvotní kontakt: životopis na personalni@tophotel.cz, po dvou dnech telefonicky 602 376 877,
Pracovní náplň: obsluha hostů v restauračních provozovnách hotelu, na banketech, gala večerech, příprava coffee breaků a sálů
Požadujeme: vyučení v oboru výhodou, praxe výhodou, příjemné vystupování,výpis RT
Zaměstnanecké výhody: Smlouva na neurčito, firemní stravování, možnost ubytování, MultiSport Benefit, 30% sleva na thajské masáže, parkování v areálu hotelu zdarma, blízkost linky metra C - Chodov
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTOP HOTELS GROUP a.s. - 001 - TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, Chodov, 149 00 Praha 415 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

TOP HOTELS GROUP a.s.
  • TOP HOTELS GROUP a.s.
  • Kontakt : Nicole Nagyová
  • Telefon : +420 602 376 877
  • E-mail : personalni@tophotel.cz
  • Adresa : TOP HOTELS GROUP a.s. - 001 - TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, Chodov, 149 00 Praha 415

Klíčová slova

hotelu

výhodou

možnost

praxe

příjemné

vystupovánívýpis

rtzaměstnanecké

výhody

smlouva

neurčito