PopisPrvotní kontakt:kariera@clovekvtisni.cz
Místo výkonu práce: Šafaříkova 635/24, 120 00 Praha 2
Náplň práce:
" plánování interních auditů dle vyhodnocených rizik a účelnosti pro organizaci
" realizaci vnitřních auditů, identifikace kontrolních/procesních nedostatků a návrh nápravných opatření
" sestavování závěrečných auditních zpráv pro vedení organizace v českém i anglickém jazyce
" monitorování plnění nápravných opatření z vnitřních auditů a kontrol
" správa vnitřního kontrolního systému - koordinace s dalšími kontrolními funkcemi (compliance, řízení rizik)
" spolupráce s dozorčí a správní radou organizace a s externím auditem
Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:
" VŠ (VOŠ) vzdělání odpovídajícího směru
" roční praxi v interním auditu, správě interních procesů, kontrolingu a/nebo pracovní zkušenost z rozvojové země
" výbornou znalost anglického jazyka
" znalost podvojného účetnictví a principů vedení projektového účetnictví
" schopnost spolupráce s osobami na různých úrovních řízení, včetně Výkonné rady
" samostatnost, proaktivita, analytické myšlení
" ochota vycestovat 2x ročně na 3 až 4týdenní misi
Nabízíme:
" zázemí velké, stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností
" získání zkušeností s administrací projektů od největších evropských i světových donorů
" samostatnou, smysluplnou a zajímavou práci
" občasné výjezdy na mise Člověka v tísni
" zaškolení přímo v organizaci i u zahraničních partnerů
" možnost profesního a osobního rozvoje
" služební telefon
" 25 dnů dovolené
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně38000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

Člověk v tísni, o.p.s.
  • Člověk v tísni, o.p.s.
  • Kontakt : Eliška Kociánová
  • E-mail : kariera@clovekvtisni.cz
  • Adresa : Šafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

organizace

auditů

nápravných

vnitřních

vedení

interních

řízení

myšlení quot ochota

včetně

vycestovat