PopisDo naší prodejny hodinek hledáme parťáka na pozici asistent/ka prodeje, který nám pomůže s vytvářením obsahu - recenzí a popisků.

Znalosti z oboru hodinek nejsou podmínkou, tou je však ochota se je naučit.

Základní parametry nabízené práce

Název pozice: Asistent/ka prodeje hodinek
Pracovní vztah: HPP
Nástup: ihned
Mzda: 25.000 Kč / měsíc
Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava-Vítkovice
Pracovní doba: Po-Pá, 7:00-15:30 / 9:30-18:00
Kontaktní osoba: Ing. Petra Obrusníková, DiS., vedoucí provozní

Náplň práce

obsluha zákazníků na prodejně
psání článků, recenzí a popisků
neustálé zlepšování odborných znalostí o hodinkách

Požadavky na uchazeče

ambice, energie a odhodlání
empatie a potřeba pomáhat druhým
dobré komunikační dovednosti, srozumitelné vyjadřování
nadání pro písemný projev
přátelská povaha - záleží nám na naší firemní kultuře
chuť studovat informace o hodinkách a postupně se stát odborníkem

Máte zájem? Pokračujte podle instrukcí na našich stránkách:
https://www.hodinky-365.cz/index.php?pracovni_mista&detail=19 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-05T18:03:37

Klíčová slova

naší

hodinek

asistentka

prodeje

recenzí

uchazečeambice

komunikační

druhýmdobré

pomáhat

potřeba