PopisVývojáři softwaru (Senior Firmware Development Engineer)

Uchazeč je součástí správy a monitoringu datových center se zaměřením na nové technologie.

Náplň práce zahrnuje následující:

" Navrhování, kódování a testování softwaru jako C/C++, Shell a Linux systémů.
" Být součástí neustále se zlepšujícího týmu SCRUM.
" Seznámení se s portfoliem Power Quality.
" Práci na projektu s kolegy z České republiky i ostatních zemí.
" Práci s novými technologiemi.

Požadavky: min. bakalářské vzdělání, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, alespoň komunikativní znalost ruského jazyka, znalost s navrhováním, kódováním a testováním softwaru, znalost C / C ++, Shell a linuxových systémů, znalost Git, Scrum, kontinuální integrace, výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost práce v týmu i samostatně.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEaton European Innovation Centre, odštěpný závod Eaton Elektrotechnika s.r.o., Bořivojova 2380, 252 63 Roztoky u Prahy Mzda minimálně67000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T05:05:37

Společnost

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Narguet
  • Telefon : +420 211 151 531
  • Adresa : Eaton European Innovation Centre, odštěpný závod Eaton Elektrotechnika s.r.o., Bořivojova 2380, 252 63 Roztoky u Prahy

Klíčová slova

znalost

softwaru

shell

týmu

práce

součástí

jazyka

komunikativní

alespoň

úrovni