PopisPrvotní kontakt osobně na adrese firmy nebo telefonicky
Konyová barbora , tel.č. 352 511 111 v dob od 7:00 do 15:00.

Pracovní náplň:
- odpovídá zejména za řádný chod činností hotelové recepce (ubytování hostů, práce na PC), vede knihu doručené pošty, přijímá hotovostní platby od hostů a přejímá hmotnou odpovědnost za předměty svěřené k vyúčtování
Požadujeme:
- příjemný vzhled a vystupování, předpokládá se bezúhonnost
- znalost jazyka RJ a AJ, NJ výhodou
Pracovní doba: 19.00 - 7.00 hod.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNoční provoz PracovištěBohemia - lázně a. s. - OO1, Sadová 800/5, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2019-08-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

Bohemia - lázně a. s.
  • Bohemia - lázně a. s.
  • Kontakt : Barbora Konyová
  • Telefon : +420 352 511 111
  • E-mail : reception@bohemia-lazne.cz
  • Adresa : Bohemia - lázně a. s. - OO1, Sadová 800/5, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

hostů

prvotní

svěřené

přijímá

hotovostní

platby

přejímá

hmotnou

odpovědnost

předměty