PopisOBSLUHA PORTÁLOVÉ FRÉZKY

Požadujeme:
- SOU/SŠ technického směru
- Znalost řídícího systému Sinumeric výhodou
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- Min. 2 roky praxe na CNC obráběcích strojích
- Manuální zručnost, loajalita, samostatnost

Náplň práce:
- Obsluha a samostatné seřizování CNC strojů
- Kusová výroba velkých dílců
- Aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti

Výhody:
- Možnost profesního růstu ve stabilní mezinárodní firmě
- Zajímavé platové ohodnocení
- Stravování, stravenky
- 5 týdnů dovolené

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu Ekol Energo, Křenová 65, 602 00 Brno

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně150 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-16T14:33:25

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 602 106 750
  • E-mail : Nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

cnc

adresu

obsluha

brnov

stabilní

mezinárodní

firmě zajímavé

platové

ohodnocení stravování

stravenky 5