PopisMěřičský ústav Litoměřice
Místo výkonu práce: Měřičský ústav Újezd u Uničova. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod., po - pá.
Popis pozice: Zajišťování údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti. Provádí opravy a údržbu zařízení pevně spojeného s budovami, např. oken, dveří, zárubní, ZTI. Provádí údržbu vnějších ploch a ošetřování travnatých porostů velkého rozsahu. Odpovídá za pravidelné prohlídky, provoz a údržbu stavebních objektů a venkovních prostor. Plní dílčí úkoly organizačního zabezpečení v rámci údržby a oprav NI dodavatelským způsobem. Jedná se o zaměstnance, který plní úkoly všestranného zabezpečení objektů. Požadujeme dobrý zdravotní stav.
Více informací na tel. 725 876 485. První kontakt je možný POUZE telefonicky.
Kontaktní osoba: Haken Eduard Ing., tel.: 725 876 485, e-mail: mus@mtit.org Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz Mzda minimálně14700 Kč Mzda maximálně22200 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-20T01:57:48

Klíčová slova

údržbu

měřičský

údržby

ústav

zabezpečení

oprav

objektů

úkoly

tel

provádí