PopisMÍSTO VÝKONU : Plzeňská č.p. 290/139, Košíře, 150 00 Praha 5
KONTAKT : _ Martina Tulejová, tel.: +420 730 554 101 (Po-Pá 7.00-15.00 hod.), e-mail: tulejova.martina@cpost.cz

Náplň práce:
- manipulace s balíkovými zásilkami z a do ciziny
- ruční třídění zásilek, denní i noční směny

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, časová flexibilita
- bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody : pracovní doba 35,5 hod/týden, 5 týdnů dovolené, 80 Kč stravenky, vlastní rekreační zařízení. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěČeská pošta, s.p. - Plzeňská, Plzeňská 290/139, Košíře, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Česká pošta, s.p.
  • Česká pošta, s.p.
  • Kontakt : Martina Tulejová
  • Telefon : +420 730 554 101
  • E-mail : tulejova.martina@cpost.cz
  • Adresa : Česká pošta, s.p. - Plzeňská, Plzeňská 290/139, Košíře, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

místo

pczaměstnanecké

fyzická

zdatnost

časová

flexibilita bezúhonnost

uživatelská

znalost

práce

výhody