PopisGemini oční optika s.r.o. vznikla pod záštitou soukromé oční kliniky Gemini, která rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Spokojenost našich klientů je u nás na prvním místě, je tedy společným cílem našich očních optik a klinik Gemini rozšířit nabídku služeb zákazníkům a poskytnout jim komplexní péči o zrak. Proto pro naši novou pobočku v Praze hledáme nové kolegy.
Náplň práce:
" prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
" doporučení vhodné korekční pomůcky
" drobné opravy
" vedení ostatní administrativy
Požadujeme:
" vzdělání v oboru oční optik, nebo min. 3 roky praxe
" pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost
" chuť učit se novým věcem
" profesionální přístup k zákazníkům
Nabízíme:
" zázemí prosperující české společnosti
" vzdělávací programy
" zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty aj.)
" pracovní smlouvu na dobu neurčitou
" zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na email: jan.zemina@geminioptika.cz.
Stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGEMINI oční optika s.r.o.MVP, Cimburkova 407/31, Žižkov, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

GEMINI oční optika s.r.o.
  • GEMINI oční optika s.r.o.
  • Kontakt : Jan Zemina
  • E-mail : jan.zemina@geminioptika.cz
  • Adresa : GEMINI oční optika s.r.o.MVP, Cimburkova 407/31, Žižkov, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

oční

gemini

firemní

našich

zaměstnanecké

optik

produkty

slevy

nabídka

učit