PopisKontakt: personalni@papera.cz, tel. 461 541 078 (volba 4 personální) 8:00 - 15:30

Náplň práce: Příjem a expedice zboží.
Pracovní doba se střídá po týdnu: 1. směna 6:00 - 14:30 a 2. směna 9:30 - 18:00.
Požadujeme: samostatnost a aktivní přístup k práci, pečlivost

Zaměstnanecké výhody: Stravování / stravenky, pracovní oblečení Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPAPERA s.r.o. - místo výkonu práce K Bílému vrchu 2912/3, K Bílému vrchu 2912/3, Horní Počernice, 193 00 Praha 913 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

PAPERA s.r.o.
  • PAPERA s.r.o.
  • Kontakt : Monika pro uch. Kadlecová
  • Telefon : +420 461 541 078/volba4personální
  • E-mail : personalni@papera.cz
  • Adresa : PAPERA s.r.o. - místo výkonu práce K Bílému vrchu 2912/3, K Bílému vrchu 2912/3, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Klíčová slova

směna

kontakt

pracovní

stravenky

stravování

výhody

pečlivostzaměstnanecké

práci

přístup

aktivní