PopisMísto výkonu práce: Kladská č.p. 916/65, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

OPERÁTOR/-KA VÝROBY
- PP na dobu neurčitou; nástup ihned nebo dle dohody; práce na 3 směny v nepřetržitém provozu
- Popis pozice: operátor/-ka lisu, obráběcích strojů; vyrábíme pouzdra pro výkonové polovodiče z keramiky a bezkyslíkaté mědi
- Požadujeme: smysl pro detail, pečlivost, technické myšlení, praxi ve výrobě (jakékoli)
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Rufert Michal, tel.: 603 828 173, e-mail: mrufert@lappinsulators-alumina.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěLapp Insulators Alumina s.r.o., Kladská 916/65, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2017-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-12T14:26:49

Společnost

Alumina Systems s.r.o.
  • Alumina Systems s.r.o.
  • Kontakt : Michal Rufert
  • Telefon : +420 603 828 173
  • E-mail : mrufert@lappinsulators.com
  • Adresa : Lapp Insulators Alumina s.r.o., Kladská 916/65, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

místo

příspěvek

mědi

požadujeme

smysl

detail

pečlivost

technické

myšlení