PopisPracoviště převážně v okrese Teplice
Vhodné i pro OZP
Náplň práce:
- směnný provoz vč. práce v noci
- pochůzková činnost
- ochrana a kontrola objektů a jejich uzamčení - vizuální, mechanická
- ochrana a kontrola mechanizace - jejich zajištění, nádrže pohonných hmot
- ochrana a kontrola svěřeného areálu hlídaného objektu
- kontrola celistvosti oplocení areálu
- spolupráce s PČR (není naším úkolem zajistit narušitele, pouze objevit a následně volat PČR)
- provoz vrátnice - vydávání klíčů, zamezit vstupu nepovolaným, evidence příjezdů a odjezdů vozidel, evidence pohybu osob
- plnění dílčích specifických požadavků zákazníka
Požadavky:
čistý trestní rejstřík, lékařská prohlídka - schopen práce v noci, tvořivý přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem schafer@schafer-ostraha.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Klíčová slova

kontrola

ochrana

evidence

provoz

práce

dílčích

plnění

osob

pohybu

odjezdůvozidel