PopisKontakt e-mailem.
MVP: ekonomický odbor

Požadujeme SŠ vzdělání s praxí v oboru min. 2 roky, uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel), MS Outlook, znalost účetního systému MS Navision výhodou. Samostatnost, pečlivost Hlavní náplň činnosti: vystavování objednávek v účetním systému, jejich evidence a sledování jejich plnění, zajišťování zásobování materiálem, přístroji neinvestičního charakteru a službami, provádění urgence při neplnění dodávek, příprava podkladů pro reklamaci. Podrobnosti viz příloha: Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:
" Vystavování objednávek v účetním systému, jejich evidence a sledování jejich plnění
" Zajišťování zásobování materiálem, přístroji neinvestičního charakteru a službami
" Provádění urgence při neplnění dodávek, příprava podkladů pro reklamaci
" Kontrola správnosti faktur, dodacích listů a objednávek
Požadujeme:
" ÚSO - výhodou praxe v oblasti zásobování min. 2 roky
" uživatelskou znalost práce na PC
" znalost účetního systému MS Navision výhodou
" pečlivost, samostatnost
Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: 16. 9. 2019 nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email

Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Kontakt : Jiří Pohořalý
  • E-mail : jiri.pohoraly@szu.cz
  • Adresa : Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Klíčová slova

systému

zásobování

vzdělání

znalost

dokladu

dopis

materiálem

přístroji

charakteru

urgence