PopisKontakt e-mailem.
MVP: NRL pro lymeskou boreliózu

Požadujeme SŠ (příp. Bc.) vzdělání obor laborant/ka nebo SZŠ v oboru zdravotní laborant/ka, atestace ze specializačního studia IPVZ výhodou, znalost AJ a jiných jazyků výhodou. Hlavní náplň činnosti: práce s laboratorním informačním systémem, příjem a zpracování vzorků, provádění sérologických metod a izolace DNA v režimu akreditované laboratoře. Podrobnosti viz příloha: Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:

" práce s laboratorním informačním systémem,
" příjem a zpracování vzorků,
" provádění sérologických metod a izolace DNA v režimu akreditované laboratoře

Požadujeme:
" laborant (SŠ, příp. Bc.) nebo zdravotní laborant (SZŠ)
" atestace ze specializačního studia IPVZ výhodou
" znalost AJ a jiných jazyků výhodou
Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba (příjem vzorků 8 - 14.30)
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: 15. 10. 2019 nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady Mzda minimálně16230 Kč Mzda maximálně31630 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Kontakt : Kateřina Kybicová
  • E-mail : katerina.kybicova@szu.cz
  • Adresa : Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Klíčová slova

vzdělání

dokladu

dopis

příjem

zpracování

vzorků

sérologických

izolace

dna

režimu