PopisMísto pracoviště:
- Kaufland Česká republika v.o.s., Modletice 91, Říčany

Prvotní kontakt:
- tel.: 720 968 208, pá: 9:00 - 11:00 hod., nutno se tel. předem objednat
- e-mail: admin@goodworker.cz

Upřesňující údaje:
- náplň práce: skladování a vykládání zboží, jedná se o fyzicky náročnou práci, zvedání a manipulaci s těžkými břemeny, manuální práce, práce se skenerem, převážně noční práce, může zahrnovat práci o víkendu
- požadavky: bezchybné vyskladnění zboží, zvládat manuální zručnost, ochotu pracovat o víkendech, přijímat kritiku a učit se z vlastních chyb, fyzicky a psychicky zvládnout přidělené úkoly, dobrý zrak, fyzická zdatnost, zodpovědnost, bezúhonnost
- krátkodobé zaměstnání
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGOOD WORKER s.r.o. - Modletice, Modletice 91, 251 01 Říčany u Prahy Mzda minimálně25500 Kč Nastoupit od2019-11-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

GOOD WORKER s.r.o.
  • GOOD WORKER s.r.o.
  • Kontakt : Krystyna Vasylieva
  • Telefon : +420 720 968 208
  • E-mail : admin@goodworker. cz
  • Adresa : GOOD WORKER s.r.o. - Modletice, Modletice 91, 251 01 Říčany u Prahy

Klíčová slova

práce

manuální

práci

tel

fyzicky

zboží

požadavky

bezchybné

vyskladnění

zvládat