PopisKontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání právního případně ekonomického směru, praxe v oboru min. 1 rok,velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.). Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek realizovaných z fondů EU výhodou, schopnost vysokého pracovního nasazení, organizační schopnosti, pečlivost. Hlavní náplň činnosti: administrace zadávacích apod. řízení a další operativní úkoly v oblasti zadávání veřejných zakázek, zpracování zadávací dokumentace pro veřejné zakázky, zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek na elektronickém tržišti. Podrobnosti viz příloha: Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:

" Administrace zadávacích apod. řízení a další operativní úkoly v oblasti zadávání veřejných zakázek
" Zpracovávání zadávací dokumentace pro veřejné zakázky
" Zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek
" Realizace veřejných zakázek na elektronickém tržišti atd.

Požadujeme:
" VŠ vzdělání právního případně ekonomického směru, praxe v oboru min. 1 rok
" Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek realizovaných z fondů EU výhodou
" Schopnost vysokého pracovního nasazení i nad rámec pracovní doby
" Komunikativnost, zodpovědnost, otevřenost, flexibilita a pozitivní přístup k práci
" Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
" Občanská bezúhonnost
" Zkušenosti v oblasti veřejného zadávání, zejména ZZVZ, NEN apod.
" Velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.)

Nabízíme:

- zajímavou a odpovědnou práci
- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: Dle dohody
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady Mzda minimálně20720 Kč Mzda maximálně36620 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Kontakt : Hana Obdržálková
  • E-mail : hana.obdrzalkova@szu.cz
  • Adresa : Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Klíčová slova

veřejných

zakázek

pracovního

zadávání

vzdělání

praxe

pracovní

apod

oblasti

volno