Popismísto výkonu práce: U nákladového nádraží 3146/6, Praha 3
kontakt: Dostálová Soňa, tel.: 602331867 v pracovní dny 9-16 hod., e-mail: sona.dostalova@strojimport.cz
Požadavky: aktivní znalost angličtiny, znalost práce na PC (Microsoft Office), ochota cestovat do zahraničí,
řidičský průkaz skupiny B (aktivně)
Pracovní náplň:
Po zapracování a ve spolupráci s vedoucím prodejcem
- Jednat s tuzemskými a zahraničními obchodními partnery a obchodními zástupci v rámci zastupitelské sítě v přidělených teritoriích
- Zpracovávat komplexní obchodní případy (poptávky, tendry, nabídky), vést technická a komerční jednání, uzavírat kontrakty, jednat s dodavateli produktů, vést evidenci poptávek.
- Sledovat konání výstav a veletrhů v dané oblasti a vybraných akcí se osobně účastnit.
- Sledovat politicko-ekonomickou situaci ve svěřených teritoriích a iniciativně vyhledávat v koordinaci s ostatními prodejci střediska a vedením nová obchodní spojení a nové způsoby pronikání na trhy v dané oblasti

5 týdnů dovolená, zvýhodněné stravování v objektu, k základnímu platu motivační systém odměňování, pružná pracovní doba, Prodejce dále obdrží provizní prémii ve výši 8% z dosažené marže každého obchodního případu
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTROJIMPORT AKC.SPOL.-001, U nákladového nádraží 3146/6, Strašnice, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-09T02:00:39

Společnost

STROJIMPORT, a.s.
  • STROJIMPORT, a.s.
  • Kontakt : Ivo Červenka
  • Telefon : +420 602 323 190
  • E-mail : ivo.cervenka@strojimport.cz
  • Adresa : STROJIMPORT AKC.SPOL.-001, U nákladového nádraží 3146/6, Strašnice, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

znalost

obchodní

práce

obchodními

dané

pracovní

vést

nová

vedením

střediska