PopisNáplň práce: práce na výrobní lince - montáž, kompletace a testování počítačů.
Za samozřejmost považujeme: pravidelný výplatní termín, práci v čistém prostředí bez hluku a stresu.
Požadujeme: manuální zručnost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost.
A pokud navíc máte praxi s prací na výrobní lince, máte výhodu!
Nabízíme: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo osobně na pracovišti. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKarlov 245, 284 01 Kutná Hora 1 Mzda minimálně18850 Kč Nastoupit od2020-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • Kontakt : Denisa Čechová
  • Telefon : +420 327 538 071
  • E-mail : dcechova@cz.foxconn.com
  • Adresa : Karlov 245, 284 01 Kutná Hora 1

Klíčová slova

práce

výrobní

lince

příspěvek

kurzy

výhodu nabízíme

bonusyprémie

mobilní

telefon

notebook