PopisNáplň práce: výroba plastových trubek v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno, obsluha vytlačovacích linek, balení, manipulace, paletizování, mezioperační kontrola kvality, místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme: výuční list, min. 1 roční zkušenost s prací v nepřetržitém provozu, manuální zručnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, ochota učit se nové věci a zdokonalovat se, dodržování pravidel týmové práce, flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce), platné řidičské oprávnění pro VZV, preferovaná kvalifikace v oboru plastikář, elektrikář, strojní zámečník, mechanik-seřizovač
Nabízíme: nástupní plat dle zkušeností a praxe (od 25.000,- Kč), finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů, garantovaný věrnostní bonus pro nové zaměstnance, příplatek ke mzdě za odpracovaný plný fond pracovní doby v měsíci, příplatek za práci v nepřetržitém provozu, podporu ke zvyšování kvalifikace, perspektivu dalšího růstu, stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií, široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Pipelife Czech, s. r. o.
  • Pipelife Czech, s. r. o.
  • Kontakt : Lenka Kunzová
  • Telefon : +420 577 111 265,603 144 902
  • E-mail : lenka.kunzova@pipelife.com
  • Adresa : Pipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

práce

nepřetržitém

provozu

kvalifikace

pracovní

bonus

směny