PopisPožadavky: SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření, základní svářečský průkaz, základní znalost technické dokumentace, manuální zručnost, zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, průkaz obsluhy VZV výhodou, časovou flexibilitu, spolehlivost a loajálnost, zručnosti, spolehlivost, výkonnost, dobrý zdravotní stav
Náplň práce: oprava strojních zařízení, údržba strojních zařízení, přenastavení výrobního zařízení
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu, stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií, široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů, práce v jednosměnném provozu (6.00 - 14.00 hod.)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-10T02:28:52

Společnost

Pipelife Czech, s. r. o.
  • Pipelife Czech, s. r. o.
  • Kontakt : Lenka Kunzová
  • Telefon : +420 577 111 265,603 144 902
  • Adresa : Pipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

strojních

zařízení

spolehlivost

základní

průkaz

práce

požadavky

růstu

údržba

přenastavení