PopisMÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování strojů pro sériovou výrobu dle technologických a kvalitativních požadavků, s ohledem na plnění norem a postupů
POŽADUJEME:
- min. vyučení, ve strojním oboru výhodou
- praxe min 3 roky
- výhodou také oprávnění k řízení VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme zdarma
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost
- zaměstnanecké benefity
- stabilní pracovní místo
- práci v týmu pro přední automobilky
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
- min. 3 roky praxe
- třísměnný nebo nepřetržitý provoz
- pracovní týden 37,5 hod Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěOstrov 2, 561 22 Ostrov Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T11:47:33

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211,775 752 763
  • E-mail : personalni@forez.cz
  • Adresa : Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Klíčová slova

min

pracovní

dobu

místo

mzdové

ohodnocení

základní

mzdě

příplatky

směnnost