PopisKont.:veronika.vackova@intelstav.cz . Požadavky:ukončené SŠ vzdělání, příp. SOU stavebního zaměření, praxe v oboru nutná, orientace v materiálech, cenách a dodavatelích na stavebním trhu, dobré komunikační schopnosti, analytické schopnosti, pečlivost, iniciativa, samostatnost, časová flexibilita, preciznost a odpovědný přístup k práci, odolnost vůči stresu, pozitivní přístup, zkušenosti s vedením lidí.
Náplň práce: zodpovědnost za realizaci dílčích stavebních objektů a procesů, kontrola práce, participace na řízení stavby.
Nabízíme: Jedinečnou možnost výdělku, pružnou pracovní dobu, podílení se na rozvoji dynamické technologické a stavební společnosti.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIntelstav s.r.o. (Nepilova), Nepilova 903/3, Vysočany, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2017-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-12-22T00:59:56

Společnost

Intelstav s.r.o.
  • Intelstav s.r.o.
  • Kontakt : Jan Michal
  • E-mail : Veronika.vackova@intelstav.cz
  • Adresa : Intelstav s.r.o. (Nepilova), Nepilova 903/3, Vysočany, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

práce

přístup

schopnosti

kontveronikavackovaintelstavcz

kontrola

zkušenosti

vedením

lidí náplň

zodpovědnost

realizaci