PopisMÍSTO VÝKONU: Sázava č.p. 1, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP DLE DOHODY
MZDA: podle praxe a zkušeností
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řídí přidělenou směnu provozu, s podporou předních dělnic
- operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby
- zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech
- zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů
- řídí seřizovače své směny
- kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu
POŽADUJEME:
- SŠ/SOU vzdělání technického směru
- min. 2 - letá praxe na obdobné pozici podmínkou
- výhodou znalost plastikářské výroby
- zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 - 30 zaměstnanců)
- uživatelská znalost MS Office
- ochota praktického zaučení ve výrobních procesech, komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení
NABÍZÍME:
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu 1 placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel, po roce příspěvek na penzijní připojištění, měsíční příspěvek na cestu do práce
- možnost jazykového vzdělávání, doškolení PC dovednosti... Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěFOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T15:05:28

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211
  • E-mail : personalni@forez.cz
  • Adresa : FOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

plnění

dle

příspěvek

zajišťuje

pracovního

plánu

výroby

řídí

praxe

znalost