PopisNáplň práce:

- Instalace systémových prvků do kuchyňských modulů (rozvody elektroinstalací, vody, odvody odpadní vody..)
- Jemná manuální práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Požadujeme:

- Vyučení v oboru elektro podmínkou
- Praxe v oboru elektro výhodou
- Čtení výkresové dokumentace
- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
- Zodpovědnost a zájem učit se nové dovednosti
- Časovou flexibilitu (ochotu pracovat přesčas)

Nabízíme:

- Zajímavou práci v leteckém průmyslu
- Moderní pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Kurzy anglického jazyka
- Nástupní plat od 22 000,- Kč, plat po zkušební době cca 25 000 - 29 000 Kč. vč bonusové složky mzdy (součástí je 1000 Kč docházkový bonus)
- Další přivýdělek je možný při přesčasové práci
- Příspěvek na dopravu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěUniverzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2018-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-18T14:26:25

Společnost

Zodiac Galleys Europe s.r.o.
  • Zodiac Galleys Europe s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Fišer
  • Telefon : +420 734 413 121
  • Adresa : Univerzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

oboru

práce

plat

elektro

pracovat

ochotu

týdnů

stravování

závodní

dovolené