PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: od 14 000 Kč, po zkušební době navýšení dle zapracování
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- osazování DPS
- montáže, pájení, vzhledová kontrola, testování
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, zodpovědnost, trpělivost
- dobrý zrak
- práce v dvousměnném provozu (7,5 hod. denně)
- zkušenosti s pájením vítány
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- stabilní pracovní poměr
- příplatky Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWendell electronics, a.s., provozovna Nádražní ul., Nádražní 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Wendell electronics, a.s.
  • Wendell electronics, a.s.
  • Kontakt : Ilona Čížová
  • Telefon : +420 465 670 040
  • E-mail : ilona.cizova@wendell.cz
  • Adresa : Wendell electronics, a.s., provozovna Nádražní ul., Nádražní 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

pracovní

práce

dobu

pájením

trpělivost

zrak

dvousměnném

provozu75

hod

denně