PopisMísto výkonu práce Parduibce.
-1 rok ve výrobní společnosti výhodou
-manuální zručnost
-schopnost vést tým lidí
Náplň práce:
Zodpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele na svěřené lince
- Zajištění a rozmístění operátorů na lince, kontrola vytíženosti operátorů a přidělování práce jednotlivým operátorům
- Průběžná kontrola dodržování pracovních postupů na lince ze strany zaměstnanců, dále průběžná kontrola stavu a rozmístění materiálu, chybovosti výstupů práce, pořádku na pracovišti, chodu linky (kvalita a kvantita výstupů)
- zodpovědný za zatrénovanost a multifunkčnost týmu
- Pravidelný reporting a při zjištění nedostatků eskalace na nadřízeného
- Odpovědnost za požadavky na trénink/přeškolení zaměstnanců v dané skupině
- Zodpovědnost za bezpečnost práce zaměstnanců ve skupině včetně dodržování zákonných a hygienických přestávek v práci
- Zodpovědnost za dodržování ESD procedury na lince včetně otestování operátorů na ESD testeru
- V případě potřeby ze strany výroby výkon práce operátora na výrobní lince nebo ve skladu na pozici určené vedoucím směny
- Odpovědnost za dodržování interních směrnic
- Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody:
3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (kino, divadlo, masáže, zážitky,..)
Příspěvek penzijní připojištění narůstající s každým odpracovaným rokem
Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování - hlavní jídlo na směnu za 22,-
Výhodné mobilní tarify pro Vás i členy rodiny (od 11,- Kč)
Multisport program
Firemní fitness centrum
Slevy u vybraných obchodníků
Možnost dalšího vzdělávání (různorodé interní kurzy)

Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo osobně - po předchozí domluvě. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěU Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

FOXCONN CZ s.r.o.
  • FOXCONN CZ s.r.o.
  • Kontakt : Anastasiia Chabykina
  • Telefon : +420 734 644 809;466 057 767
  • E-mail : achabykina@cz.foxconn.com
  • Adresa : U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

dodržování

práce

lince

kontrola

operátorů

zaměstnanců

dle

interních

včetně

dané