PopisMísto výkonu práce: Vratislavická 59/14, 460 06 Liberec 6
Náplň práce:
- Výrobní, montážní a kontrolní práce podle stanovených výrobních postupů a pokynů.
- Zodpovědně odvádět práci v požadované kvalitě, množství, čase.
Požadavky:
- Manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost.
- Zletilost.
- Zdravotní způsobilost.
- Ochotu pracovat ve směnném provozu.
Zaměstnanecké výhody:
- Práce v příjemném kolektivu.
- Čisté pracovní prostředí.
- Možnost osobního profesního rozvoje.
- Příspěvek na stravování.
- 22 dní dovolené, vánoční bonus.
- Věrnostní programy.
- Kulturní kalendář akcí (divadlo, sportovně rekreační akce, vánoční večírek, summer party).
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá 8.00-16.00 době, popř. osobně každou středu v 8.00-12.00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěVratislavická 59/14, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2018-09-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Prettl Automotive Czech s.r.o.
  • Prettl Automotive Czech s.r.o.
  • Kontakt : Petra Palasová
  • Telefon : +420 482 411 313
  • E-mail : petra.palasova@prettl.com
  • Adresa : Vratislavická 59/14, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

vánoční

práce

místo

sportovně

profesního

rozvoje příspěvek

stravování 22

dní

dovolené

bonus věrnostní