PopisMísto výkonu práce: Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou
Pracovní náplň:
- práce na montážních linkách
- montáž, výroba a přezkoušení přístrojů podle stanovených postupů
- zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě a množství
- směnnost dle dohody 3směnný/nepřetržitý provoz
Kvalifikace:
- základní vzdělání
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- zkušenosti s prací na montážních linkách výhodou
Požadujeme:
- spolehlivost a manuální zručnost
- schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky
- schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
- ochotu učit se nové věci
- flexibilita, pečlivost a důslednost
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- práci v příjemném kolektivu
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké výhody
- podnikové stravování
- mzda v rozpětí od 18.000,- do 21.000,- hrubého/měsíčně vč. variabilních složek a příplatků
Práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu.
Hlásit se osobně každý pátek od 10.00 do 12.00 hod. na adrese Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKNORR - BREMSE Systémy pro užitková vozidla,CR, s.r.o., Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
  • KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
  • Kontakt : Robert Soukup
  • Telefon : +420 703 170 160
  • E-mail : nabor@knorr-bremse.com
  • Adresa : KNORR - BREMSE Systémy pro užitková vozidla,CR, s.r.o., Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou

Klíčová slova

práce

svárovská

montážních

schopnost

práci

místo

stabilní

profesního

možnost

kolektivu