PopisVÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: výroba a montáž jemné lékařské techniky-katétrů, pružinových drátů a dalších lékařských součástek dle příslušných výrobních postupů - jedná se o práci v čistých výrobních prostorech hradeckého závodu.
- Třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6)
- nástupní mzda od 107 Kč/hod, po ZD 115 Kč/hod + příplatky
Znalost českého jazyka nutností, vlastní ubytování
+ příplatky: odpolední 6 Kč/hod, noční 20 Kč/hod, ostatní dle Zákoníku práce
+ docházkový bonus 1 600 Kč/měsíc za „nemarodění“
+ výkonnostní prémie až 2 400 Kč/měsíc
- Požadujeme: manuální zručnost, bystrý zrak, dobrý zdravotní stav
- Nabízíme: týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní, dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel s příspěvkem 55 % z ceny jídla, po zkušební době dotovaný i doplňkový prodej, gurmánské akce v průběhu roku, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 %, po zkušební době věrnostní program Cafeterie až 2 000 Kč/rok
zvýhodněný telefonní tarif, adaptační program pro nováčky, každoroční navyšování mzdy
firemní akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Dětský den, Akce 400, dobrá dopravní dostupnost (MHD bus č.3 zastávka Bláhovka)
- Svozová doprava z Hořic, Chlumec Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARROW International, CR a.s., Pražská třída 209/182, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T00:13:40

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Veronika Zemanová
  • Telefon : +420 495 759 108
  • E-mail : veronika.zemanova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International, CR a.s., Pražská třída 209/182, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

kčhod

akce

době

zkušební

odpolední

noční

roku

program

výrobních

dle