PopisVÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE LÉKAŘSKÉ TECHNIKY
- Místo výkonu práce: Pražská 209, 500 04 Hradec Králové 4
- Náplň práce: Výroba a montáž jemné lékařské techniky-katétrů, pružinových drátů a dalších lékařských součástek dle příslušných výrobních postupů, jedná se o práci v čistých výrobních prostorech hradeckého závodu.
- Požadujeme: manuální zručnost, bystrý zrak, dobrý zdravotní stav
- Nabízíme: Týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní, u víkendového režimu 15 dní, u nepřetržitého 17 dní na kalendářní rok, dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel s příspěvkem 55 % z ceny jídla, po zkušební době dotovaný i doplňkový prodej, gurmánské akce v průběhu roku, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 %, po zkušební době věrnostní program Cafeterie až 2 000 Kč/rok, zvýhodněný telefonní tarif, adaptační program pro nováčky, každoroční navyšování mzdy, firemní akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Dětský den, Akce 400
- Svozová doprava z Hořic, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Nový Bydžov na ranní, odpolední a noční směny ZDARMA
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Zemanová Veronika, tel. 495 759 108, e-mail: veronika.zemanova@teleflex.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARROW International, CR a.s., Pražská třída 209/182, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně20500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-16T03:41:35

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Veronika Zemanová
  • Telefon : +420 495 759 108
  • E-mail : veronika.zemanova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International, CR a.s., Pražská třída 209/182, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

době

dní

akce

zkušební

práce

lékařské

výrobních

program

navyšování

každoroční