PopisMísto výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. 607 093 721 nebo pište na e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora/ku montáže.

Požadavky:
-Manuální zručnost.
-Výhodou zkušenosti s montáží a znalost čtení výkresové dokumentace,
-Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme:
-Práce na HPP, dvousměnnýsměnný provoz.
-Rozmanitost výroby, nejedná se o práci na montážní lince.
-Podpora mistra, zaškolení na nabízenou pozici.
-Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům.
-Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Náplň práce:
-Montáž dílčích podsestav a celků.
-Balení pro expedici. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně80 Kč Mzda maximálně121 Kč Nastoupit od2018-08-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-24T01:55:59

Společnost

Jiří Vaněk
  • Jiří Vaněk
  • Kontakt : Sylva Kocurová
  • Telefon : +420 607 093 721
  • Adresa : Jiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

místo

ohodnocení

zdatnostnabízíme práce

hpp

dvousměnnýsměnný

provoz rozmanitost

výroby

nejedná

práci

montážní