PopisKontakt telefonicky nebo e-mailem v.bockova@acl-automotive.com.
Požadujeme:
- SOU
- praxe z automotive výhodou
- schopnost pracovat v týmu, zodpovědný přístup
Náplň práce:
- montáž střešních nosičů
- spolupráce v týmu, administrativní práce
Nabízíme:
- stravenky (100,- Kč za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní/životní pojištění
- kompletní zaškolení a podpora, možnost karierního růstu, pracovní oblečení
- příplatky za odpolední a noční směnu
- odměna za nulovou absenci, odměna při pracovním výročí, sick days
- vitaminové balíčky, vánoční prémie
- HPP s možností na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěACL Automotive s.r.o. - Solnice, Průmyslová 678, 517 01 Solnice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

ACL Automotive s.r.o.
  • ACL Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Bočková
  • Telefon : +420 734 761 394
  • Adresa : ACL Automotive s.r.o. - Solnice, Průmyslová 678, 517 01 Solnice

Klíčová slova

týmu

odměna

kontakt

výročí

růstu

pracovní

oblečení

příplatky

odpolední

noční