PopisPožadujeme:
praxi z pozice nástrojáře / zámečníka ideálně ve výrobní společnosti, znalost čtení technických výkresů a schopnost pracovat podle nich (žádná sériová výroba), pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost pracovat ve dvousměnném provozu, manuální zručnost.
Náplň práce:
příprava ocelových konstrukcí dle technických výkresů, technologických postupů a pokynů nadřízeného, příprava pracoviště.
Nabízíme:
práci v zahraniční firmě s odpovídající mzdou, příjemnou pracovní atmosféru, smysluplnou činnost, příspěvky na stravování, pět týdnů dovolené, dlouhodobou pracovní stabilitu, odborné kurzy a školení, prémie za docházku.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNetovická 538, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

MCE Slaný s. r. o.
  • MCE Slaný s. r. o.
  • Kontakt : Marcela Sadílková
  • Telefon : +420 725 429 503
  • E-mail : marcela.sadilkova@mce-hg.com
  • Adresa : Netovická 538, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

výkresů

technických

pracovat

pracovní

požadujeme praxi

smysluplnou

nadřízeného

příprava

pracoviště nabízíme práci

zahraniční