PopisMísto výkonu práce: Mostárenská 1140/48, Ostrava - Vítkovice
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Charakteristika povolání
Montáž, demontáž a opravy části strojů. Montáž, řízení montáže a opravy složitých strojírenských zařízení.

Náplň práce:
" montáž a demontáž hydraulických systémů, hydraulických zařízení
" provádění servisních oprav hydraulických zařízení u zákazníků

Požadavky:
praxe v oboru vítána, samostatnost, řidičský průkaz sk. B

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPKS servis spol. s r.o.;, Mostárenská 1140/48, 70300 Ostrava 3 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-07T02:09:42

Společnost

PKS servis spol. s r.o.
  • PKS servis spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavel Škultéty
  • Telefon : +420 608 713 084
  • E-mail : ive@ive-agentura.cz
  • Adresa : PKS servis spol. s r.o.;, Mostárenská 1140/48, 70300 Ostrava 3

Klíčová slova

hydraulických

opravy

demontáž

místo

zařízení quot provádění

zařízenínáplň

práce quot montáž

systémů

servisních

složitých