PopisNÁKUPČÍ - SŠ/VŠ vzdělání
Náplň práce:
Odpovědnost za vyhledávání nových dodavatelů, vedení poptávkového řízení a výběrových řízení na nové dodavatele v rámci svěřených mat. komodit. Vyjednávání cen a obchodních podmínek, příprava podkladů k uzavření smluv, popř. vlastní zpracování návrhů smluv s dodavateli, rozvoj stávajících dodavatelů. Vystavování objednávek prvních vzorků. Podpora globálního vyhledávání dodavatelů, neustálá optimalizace a vyhledávání nových dod. možností, aktivní vyhledávání potenciálních úspor, tvorba a udržování stabilních vztahů se svěřenými dodavateli, správa sítě vhodných dodavatelů, spolupráce na hodnocení dodavatelů, podpora při vyřizování reklamací, zakládání a správa dat k dodavatelům / materiálům v rámci SAP. Kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách, vyjasňování případných odchylek, analýza dodávek / spolupráce z hlediska efektivnosti a stanovení případných opatření, aktivní spolupráce s dalšími odděleními s cílem zajištění úspor a inovací vedoucích k růstu konkurenceschopnosti společnosti.
Požadavky: schopnost a zkušenosti s vyjednáváním, prezentační a komunikační dovednosti, orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou, aktivní znalost AJ, NJ výhodou, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, asertivita, odolnost vůči stresu, aktivní přístup, týmový hráč, strategické myšlení
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 32000 Kč).
V případě osobní návštěvy ve firmě pouze v době od 8.00-12.00 hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně32000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-28T01:56:42

Společnost

ARGO-HYTOS s.r.o.
  • ARGO-HYTOS s.r.o.
  • Kontakt : Petra Košková
  • Adresa : Dělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

dodavatelů

aktivní

výhodou

vyhledávání

spolupráce

znalost

sap

úspor

správa

dodavateli