PopisNÁSTROJAŘI
Nástup dohodou.
Požadujeme: zkušenosti s výměnou a opravami forem
Náplň práce: Oprava a čištění forem, vedení záznamů o opravách, údržbě a pohybu forem. Zabezpečování skladování lisovacích forem a montážních přípravků.
Nabízíme: stravenky PLNĚ hrazeny zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, přispíváme na veřejnou dopravu, další bonusy.
V případě zájmu nám zašlete životopis na dprymusova@cieautomotive.cz nebo volejte na tel.č. 720 952 335.
Nástup dohodou. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCIE PLASTY CZ. s.r.o. 01, Průmyslová zóna Lešná, Hranická 328, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2018-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-10T08:49:16

Společnost

CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • Kontakt : Darie Prymusová
  • Telefon : +420 720 952 335
  • Adresa : CIE PLASTY CZ. s.r.o. 01, Průmyslová zóna Lešná, Hranická 328, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

forem

případě

zaměstnavatelem

týdnů

dovolené

přispíváme

veřejnou

dopravu

bonusy v

nástrojaři nástup