PopisPracoviště: Slovenská 1143/1B, Ostrava - Přívoz
Kontakt: telefonicky v pracovní dny od 7:30 do 15:00 hod. na č. 595 131 621nebo e-mailem: oobrusnik@ebg-plastics.cz

Požadavky: min. 1-2 roky praxe (vyjma absolventů), výborná znalost čtení výkresové dokumentace 2D, znalost procesu vstřikování plastů, znalost konstrukce forem na vstřikování, trestní bezúhonnost

Náplň práce: kompletace vstřikovacích forem, provádění dílčích operací při modifikacích forem, oprava, údržba a čištění forem, provádění analýz stavu forem, přípravy forem a jejich součástí k výrobě, vedení seznamu forem, obsluha výrobního zařízení v nástrojárně

Zaměstnanecké výhody:
- Dotované obědy nebo stravenky (90Kč),
- 5 týdnů dovolené; až 1000Kč/měs. za pracovní aktivitu;
- příplatky za práci v noci,
- práci přesčas,
- pracovní pohotovost; flexi passy
- MultiSport karta Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSlovenská 1143/1b, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

EBG plastics CZ s.r.o.
  • EBG plastics CZ s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Obrusník
  • Telefon : +420 595 131 621
  • Adresa : Slovenská 1143/1b, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

forem

znalost

pracovní

vstřikování

práci

provádění

přípravy

součástí

výrobě

výhody