PopisMVP: Mezi vodami 1955/19, 14300 Praha 412
kontakt: Konvalinkova Alena, tel.: 604 992 420 denně od 8-18 hod., e-mail: a.konvalinkova@epm.cz
Náplň práce: Budování a udržování vztahů s klíčovými zákazníky společnosti, hledání nových zákazníků, propagace našich výrobků, účast na veletrzích.
Požadavky: Výborné komunikační vlastnosti, afinita k technickým produktům, znalost anglického jazyka nutná, německého výhodou. Řidičský průkaz skupiny B.
Výhody: Možnost kariérního a osobního růstu. Příjemné a vstřícné pracovní prostředí. Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMezi vodami 1955/19, 14300 Praha 412 Mzda minimálně18500 Kč Nastoupit od2018-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-03T02:07:06

Společnost

Elektropřístroj s.r.o.
  • Elektropřístroj s.r.o.
  • Kontakt : Alena Konvalinkova
  • Telefon : +420 604 992 420denněod8-18hod.
  • E-mail : a.konvalinkova@epm.cz
  • Adresa : Mezi vodami 1955/19, 14300 Praha 412

Klíčová slova

příspěvek

pracovní

mvp

kariérního

anglického

jazyka

nutná

německého

výhodou

řidičský