PopisNáplň práce: obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky při zahájení výroby, základní údržba, seřízení a opravy linky, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou.

Požadujeme: základní technický přehled, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, preciznost, práce ve 3 směnném provozu, praxe v oboru lakýrník nebo znalost lakování s vysokotlakým zařízením výhodou, nástup možný ihned.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, zaškolení, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody, stravenky, placené volno navíc, příležitost k seberealizaci a možnost kariérního růstu a externích školení, mzda dle zkušeností.

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiřice 251, 396 01 Humpolec Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

  • HOEKO - Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Krumplová
  • Telefon : +420 565 650 392
  • E-mail : personalni@hoeko.cz
  • Adresa : Jiřice 251, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

linky

práce

základní

zajímavé

stravenky

výhody

zaměstnanecké

ohodnocení

finanční

firmy