PopisOsobní kontakt;
Náplň práce:
Přejímání metrového zboží, navádění metráže do stroje, dohled nad vlastní úpravou, dohled nad správností technologického postupu, označení materiálu.

Požadujeme:
Spolehlivost, docházku, pečlivost, aktivitu, schopnost ohlídat postup materiálu ve stroji, flexibilitu směnnosti dle zakázek.

Nabízíme:
Benefity za docházku bez nemocnosti, lepší platové podmínky při schopnosti obsluhy více různých strojů, příspěvek na stravování. Práci zaučíme.
Pracovní doba 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 hod. Zaměstnanecké výhody: odměny za docházku bez nemocnosti, příspěvky na stravování (stravenky). Kontakt: telefonicky Po-Pá 8.00 - 14.00, e-mailem, osobně Oskava 34 středa a pátek od 10.00-12.00 hod.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCNM textil a.s. - prac., Oskava 35, 788 01 Oskava Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

CNM textil a.s.
  • CNM textil a.s.
  • Kontakt : Petr Kostka
  • E-mail : petr.k@cnm.cz
  • Adresa : CNM textil a.s. - prac., Oskava 35, 788 01 Oskava

Klíčová slova

docházku

dohled

hod

stravování

nemocnosti

osobní

podmínky

schopnosti

obsluhy

různých