PopisMísto výkonu práce: Bratří Štefanů č. p. 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU
- PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
- Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů; vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny nad 20 kg
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost nákupu oblečení se slevou, 1 min. pěšky od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: personalistka@etcimex.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETCIMEX spol. s r.o. - HK, Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2017-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T12:08:00

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • Kontakt : Jana Čečetková
  • Telefon : +420 495 406 381
  • E-mail : personalistka@etcimex.cz
  • Adresa : ETCIMEX spol. s r.o. - HK, Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

obsluha

práce

místo

příjemné

kolektiv

přátelský

prostředí

pracovní

prosperující

společnosti