PopisNáplň práce:
" obsluha strojů na etiketování, víčkování, dablování, baleni a zalepováni
" komunikace se skladem a příprava kartonů
" plnění výrobků do kartonu
" odebírání výrobků z výrobní linky
" kompletace výrobků a boxů
" vizuální kontrola kvality výrobků
" výrobní evidence
Požadavky:
" spolehlivost, pečlivost, svědomitost
" rychlost, zručnost
" ochota pracovat ve dvousměnném provozu
" samostatnost, organizační schopnosti
Týden dovolené navíc, dotované ubytování ve firemních zařízeních (pro osoby s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský kraj)
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěWet Wipes International s.r.o.001, Noutonice 57 - správná adresa, Noutonice 56, Lichoceves, 252 64 Velké Přílepy Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2019-01-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T14:37:21

Společnost

Wet Wipes International s.r.o.
  • Wet Wipes International s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Kratochvílová
  • Telefon : +420 315 636 014,602 193 832
  • E-mail : i.kratochvilova@wet-wipes-international.com
  • Adresa : Wet Wipes International s.r.o.001, Noutonice 57 - správná adresa, Noutonice 56, Lichoceves, 252 64 Velké Přílepy

Klíčová slova

výrobků

náplň

dvousměnném

provozu quot samostatnost

organizační

schopnosti týden

dovolené

navíc

dotované

ubytování