Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
náplň práce:
- obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu,
- kontrola kvality výrobků a jejich tolerance dle výkresové dokumentace,
- mazání, údržba a oprava běžných závad na výrobní lince,
- kompletace, balení a expedice vyprodukovaných profilů,
- vypisování zpětných hlášení, výdejek, a dalších dokumentů,

požadujeme:
- střední odborné vzdělání s výučním listem,
- samostatnost, manuální zručnost, a spolehlivost,
- výhodou je zkušenost s prací na extrudérech,

nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- nástup možný ihned,
- plný pracovní úvazek, 12 hodinové směny (krátký dlouhý týden),
- mzda od 100,- Kč/hod, další navyšování dle schopností zaměstnance,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 19.7.2018 A : 5.11.2018 A : 3.12.2018
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěStyroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Styroprofile, a.s.
  • Styroprofile, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • Adresa : Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

výrobků

dle

pracovní

místo

plný

ihned

možný

nástup

neurčitou

dobu